PinPersia

گالری عکسهای باکیفیت از ۱۵ عکس لباس عروسی جدید و کیک عروسی زیبا و متنوع که نحوه طراحی و تزیین کیک عروسی و همچنین ایده های نو در زمینه دوخت لباس عروسی را به شما میدهند :

ابتدا ببینید نحوه انتخاب لباس عروس :

قبل از هر چیز باید بگوییم که لباس عروس را به سه طریق می‌توان تهیه کرد. در روش اول شما لباس عروس را سفارش می‌دهید تا برایتان بدوزند و سپس این لباس را از مزون می‌خرید. این روش اگرچه از قدیم مرسوم بوده اما این روزها دیگر به صرفه نیست. اولا چون هزینه زیادی برایتان خواهد داشت و ثانیا چون در سال‌های آینده نگهداری از لباس عروس تان دشوار خواهد بود.

روش دوم این است که سفارش دوخت لباس عروس را بدهید اما لباسی که برای شما دوخته شده را اجاره کنید. هزینه این روش کمتر از خرید لباس عروس است اما این مزیت را دارد که متناسب با اندام شما و درست طبق سلیقه خودتان تهیه شده است. این لباس بعدها به عنوان لباس آماده به عروس خانم‌های دیگر اجاره داده می‌شود.

در روش سوم هم که این روزها مرسوم‌تر ‌و به صرفه‌تر ‌است، لباس عروس‌های آماده را اجاره می‌کنید و هزینه یک شب آن را می‌پردازید.

اینطور انتخاب کنید

در تهیه لباس عروس همانقدر که می‌بایست به استایل و سبک لباس توجه کنید، به همان اندازه نیز باید به احساس خودتان رجوع کنید. بنابراین از امتحان مدل‌های جدید و مدرن هراس نداشته باشید. از طرفی این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که حداقل ۶ ماه قبل از جشن عروسی می‌بایست لباس عروس خود را سفارش بدهید. بنابراین شاید بهتر باشد از هم اکنون دست به کار شوید.

می‌توانید از اینترنت استفاده کنید و سعی کنید به وب‌سایت‌هایی که مدل‌های لباس عروس را بررسی می‌کنند سر بزنید و مدل‌های مورد علاقه خود را جمع‌آوری کنید. سعی کنید از بهترین دوستانتان، خواهرتان و یا مادرتان نیز نظرخواهی کنید.

وب‌سایت‌های زیادی هستند که مدل‌های لباس عروس اسلامی را به شما پیشنهاد می‌کنند که با انتخاب آنها در طول مراسم و هنگام عکاسی آرامش و پوشیدگی بیشتری خواهید داشت.

مدل جدید لباس عروس با رنگ زیبا

لباس عروسی منحصر بفرد جدید

عکس لباس عروس با لکه های زیبا و صورتی

عکس لباس عروس با لکه های زیبا و صورتی + همچنین ببینید : عکسهای عروسی زیبا که جایی ندیده اید

لباس عروسی جدید و زیبا سفید

لباس عروسی بسیار زیبا و جدید

لباس عروسی بسیار زیبا و جدید

لباس عروسی با دامن بلند

لباس عروس قرمز رنگ جدید

لباس عروس با روبان صورتی خوشگل

دخترک با لباس عروسی شرقی

و مدل های کیک عروسی زیبا : 

کیک متفاوت و جدید عروسی

عکس کیک متفاوت و جدید عروسی

کیک قشنگ عروسی جدید

کیک عاشقانه عروسی با گل قرمز

علاوه بر عکس لباس عروسی ببینید : عکسهای عروسی امین سیهاتی مشهور

برچسب ها:

ارسال نظر

برای ارسال دیدگاه، بعد از نوشتن متن دیدگاه کلید Enter را بفشارید.