PinPersia

طراحی ناخن از تزئینات و ارایش های مهم خانم ها میباشد که میتواند زیبایی دستان را به نحو چشمگیری زیاد کند . در اینجا ۱۲ عکس ۲۰۱۲ از مدلهای ناخن فرنج و طبیعی و مدل لاک زیبا در سال ۲۰۱۲ یا ۹۱ را مشاهده میکنید . ابتدا نکاتی در مورد مدل ناخن :

چند نکته مهم درباره ناخن : 

خیلی از دختران و خانمها از اینکه جنس ناخنهایشان سست بوده و دیر به دیر بلند می شوند و یا پس از بلند شدن سریع می شکننداحساس ناراحتی می کنند که خیلی از آنها ممکن است به کاشت ناخن رو بیاورند که آن هم می تواند به ایجاد قارچ و یا عوارضی که خود بحث مفصلی دارد منجر شود.

اگر جزو آن دسته از دوستانی هستید که با روشهای جدید و مضر امروزی درجهت داشتن ناخنهایی زیبا مخالفید و تنها دوست دارید ناخنهایی خوش فرم و خوش حالت داشته باشید بهتر است با نوع لاک زدن که بسیار در این امرمهم است تا حدودی به نتیجه ی مطلوبتان برسید.

به این ترتیب عمل کنیدکه:

پیش از هرچیز بهتر است هفته ای دوبار از آبلیمو برای سفید شدن و استحکام آنها استفاده کنید یعنی آنها را به مدت ۱۰ دقیقه در آبلیمو قرار دهید و بعد بشویید. حتی اگر ناخنهایتان کاملا کوتاه است بهتر است ابتدا یک لایه لاک روی تمامی آنها بزنید پس از اینکه از خشک شدنشان مطمئن شدید یکبار دیگر نیز این کار را انجام دهید و سعی کنید حتما یکدست و تمیز لاک را روی ناخنها بزنید. باز هم باید از خشک شدنشان اطمینان حاصل کنید.

در مرحله ی سوم برای آن عده که ناخنهایشان کاملا کوتاست تنها یک لایه روی نوک ناخنها زده شود که این برآمدگی نه چندان محسوس با برجستگی کمی که روی نوک ناخن ایجا میکند آن را خوش فرمتر نشان خواهد داد. اما کسانی که کمی ناخن دارند بعد از زدن این لایه روی نوک ناخنها باز پس از خشک شدن خیلی تمیز و یکدست یک لایه ی دیگر نیز لاک بزنند .

ناگفته نماند این چند لایه لاک زدن می تواند از ناخنها در برابر عواملی که باعث شکسته شدنشان می شوند نیز جلوگیری کنند که حتما بهتر است تمیز و یکدست انجام شود که خود مستلزم خشک شدن هربار زدن لاک بر روی ناخنهاست.

استایل استفاده شده در مدل ناخن

یک فرم متفاوت طراحی مدل ناخن

عکس یک فرم متفاوت طراحی مدل ناخن

مدل های جدید ناخن با لاک

همچنین از دست ندهید : نمونه های زیبا و بسیار قشنگ ارایش ناخن

مدل ناخن

مدل ناخن لاک 2012

مدل ناخن فرنج و طبیعی 2012

عکس مدل ناخن فرنج و طبیعی ۲۰۱۲

مدل ناخن جدید با لاک

مدل ناخن 2012

مدل زیبای ناخن

مدل جدید ناخن متفاوت

لاک زیبای ناخن

مدل لاک زیبای ناخن شرقی اسیایی

طراحی ناخن با لاک زیبا

نظرات

ارزو
مدلاتون عالیه.مسی از سایت خوبتون

آترین
عالیهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

آترین
مر30 مر30 مر30 مر30 مر30

سیندرلا
بد نبود

تک پر
شلاااااااااااااااااام خیلی خوشمل بودن میسی بازم از این عکسای خوشمل بزالین بوووووووووووووووش

ارسال نظر

برای ارسال دیدگاه، بعد از نوشتن متن دیدگاه کلید Enter را بفشارید.