PinPersia

گالری عکس شامل مدل های کفش زنانه زیبا و جدید روز که جدیدترین مدل های کفش زنانه هستند . و اما توضیحاتی در خرید :

شما خانمها که دوست دارید همیشه کفشهای ظریف بپوشید یا آقایانی که به دنبال آخرین مدل کفش هستید، باید بدانید که تنها با توجه به زیبایی کفش، به مرور زمان دچار دردسر می شوید!

طبق مطالعات اخیر به روی ۳۰۰۰ زن و مرد، آنهایی که اهل مد هستند و دائماً در حال تغییر و امتحان کفشهای جدید و متنوع هستند، دیر یا زود دچار صدمات ناشی از آن بر قسمتهای مختلف پا می شوند.

با رعایت نکات زیر، می توانید با انتخابی کفشهایی مناسب، سلامت پاهای خود را تضمین کنید. همچنین ببینید ! جدیدترین لباس های مجلسی زیبای روز

۱- هر بار که برای خرید کفش می روید، مطمئن شوید سایز کفشتان تغییر نکرده باشد، حتّی ممکن است به مرور زمان یکی از پاها کمی بزرگ یا کوچکتر از دیگری شود.

۲- به دلیل تنوع در مدل کفشها، به عرض و پهنای جلوی کفش توجّه کنید.

۳- حتماً کفش را با جورابی مناسب امتحان کنید. برای مثال، برای کفشهای زمستانی، اگر جورابی صخیم و بالعکس تابستان از جوراب نازک استفاده کنید.

۴- اگر انتخاب کفشی راحت برایتان سخت است، می توانید از برندهای (سازنده های) معروف که همواره کفشهایی استاندارد و راحت تولید می کنند، خرید کنید.

۵- به اندازه پاشنه دقّت کنید، در کفشهای پاشنه بلند، فشار و وزن بدن به روی نقاطی دیگر کف پا و کمر متمرکز شده و دچار ناراحتی های مفاصلی می شوید، بنابراین بهتر است از کفش های پاشنه دار تنها برای مراسم خاصّ استفاده کنید.

همچنین ببینید : جدیدترین مدل های کفش زنانه زیبا ۲۰۱۲

برچسب ها:

نظرات

core products
... [Trackback] [...] Read More: pinpersia.com/مدل-های-کفش-زنانه-زیبا-و-جدید-روز/ [...]

Handymanseeker.net
... [Trackback] [...] Read More Infos here: pinpersia.com/مدل-های-کفش-زنانه-زیبا-و-جدید-روز/ [...]

ارسال نظر

برای ارسال دیدگاه، بعد از نوشتن متن دیدگاه کلید Enter را بفشارید.